Witam Wszystkich

Początek mojej przygody z fotografią miał miejsce, kiedy zdjęcia wykonywano jeszcze na materiałach światłoczułych negatywach,  każde zdjęcie w momencie fotografowania musiało być poprawnie skadrowane i odpowiednio w punkt naświetlone. Fotografią zawodowo zajmuję się od ukończenia szkoły fotograficznej, czyli już dość długi czas.  Z wykształcenia jestem fotografem, ale przede wszystkim fotografem jestem z zamiłowania. Fotografia to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja.
W mojej ofercie znajdą Państwo  zawsze szeroki wachlarz możliwości wykonania i dopasowania zdjęć do indywidualnych potrzeb i życzeń.

Wyznając dewizę, że „ jedno dobre zdjęcie może zastąpić tysiąc słów” zapraszam do współpracy. 

o sprzęcie 

Pracuję na wysokiej klasy aparatach fotograficznych Canona i optyce serii „L”. Podczas mojej wieloletniej pracy fotografa sprawdziły się najlepiej spośród wielu innych marek sprzętu fotograficznego jakiego używałem. Dysponuję także profesjonalnym sprzętem analogowym. Dla osób zainteresowanych fotografią analogową, chętnie wykonam pracę na materiałach negatywowych.

Strony firm, których sprzęt, materiały i oprogramowanie wykorzystuje do swojej pracy  

O FOTOGRAFOWANIU

W swojej pracy zdjęcia wykonuję w plikach RAW , które później poddaję szczegółowej obróbce na komputerze. Wykonuję zdjęcia różnego rodzaju, zaczynając od niepowtarzalnych zdjęć ślubnych poprzez charakterystyczne zdjęcia reportażowe, różnego rodzaju sesje fotograficzne aż po klasyczną fotografię studyjną i portretową. Różnorodność charakteru mojej pracy pozwala mi mieć szersze spojrzenie na wykonywane zdjęcia i jest elementem mającym znaczący wpływ na „szeroko rozumianą kreatywność”.

Spełniając wymogi formalne do wykonywania zdjęć w Kościele, w szczególności w przypadku zdjęć ślubnych, posiadam odpowiednie uprawnienia wydane przez Kurie Metropolitarną Warszawską, dotyczące przygotowania liturgicznego w zakresie fotografowania podczas uroczystości religijnych.


  • Andrzej zrobił reportaŻ zdjĘciowy z chrztu św. naszej cÓreczki. Świetne zdjĘcia.

    22.04.2013
  • Sesja zdjĘciowa w studiu fotograficznym. DuŻo Świetnych pomysłÓw ze strony fotografa na wykonanie zdjĘĆ, co w rezultacie przyniosŁo rewelacyjne efekty.

    12.10.2012
  • Sesja Ślubna udaŁa siĘ znakomicie. ZdjĘcia ze Ślubu, przyjĘcia oraz pleneru idealne.

    24.06.2012