Odpowiedzi na Najczęstsze pytania   -  FAQ


Czy zdjęcia ślubne robię tylko w Warszawie?
Zdjęcia ślubne wykonuje w każdym rejonie Polski nie tylko w Warszawie. Wszędzie tam gdzie będą Państwo mieli życzenie abym zrobił zdjęcia będzie mi miło je wykonać.

Jakiego sprzętu używam do wykonania zdjęć?
W swojej pracy używam profesjonalnych modeli aparatów Canona z jasną optyką  najwyższej jakości z profesjonalnej serii „L„, oraz lampy systemowej Canona. Często podczas sesji zdjęciowych w plenerze wykorzystuje również kilka systemowych lamp błyskowych Canona w miejsce przenośnego studia.

Jak możemy zamówić wykonanie zdjęć?
Kiedy będą Państwo zdecydowani na wynajęcie mnie do wykonania zdjęć na Państwa ślubie, możemy wtedy podpisać umowę na wykonanie zdjęć ślubnych, gdzie będą uwzględnione wszystkie Państwa życzenia i warunki. Będzie to gwarantowało Państwu zrealizowanie w pełni profesjonalnego serwisu fotograficznego na ustalonych wcześniej warunkach.

Czy na sesje ślubną w plenerze możemy umówić się w tygodniu nie w sobotę?
Oczywiściej tak. Nie ograniczam się tylko do weekendów. Jestem do Państwa dyspozycji również w tygodniu.

Jak zabezpieczam się przed ewentualną awarią sprzętu i zniszczeniem wykonanych zdjęć?
Podczas realizacji fotografii ślubnej  używam zazwyczaj kilku obiektywów, zawsze mam w zapasie drugie body Canona i zapasową lampę błyskową. Ponadto używam kilku kart pamięci aby wykluczyć ewentualną utratę zrobionych fotografii.

Czy  wszystkie zdjęcia będziemy mieli obrobione?
Wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia zostają poddane wstępnej obróbce podczas wywoływania z RAW-ów. W zależności od  przeznaczenia poszczególnych zdjęć poddaje je dalszej szczegółowej obróbce. W efekce w zależności od życzenia otzrymujecie Państwo  zdjęcia obrobione i przygotowane do druku lub innych zastosowań w internecie w różnej rozdzielczości i rozmiarze.

Jak działa Galeria Par?
Jeśli zdecydują się Państwo na tę opcję to zostaje utworzona i udostępniona Państwu galeria ze zdjęć  które wykonam z Państwa ślubu. Jest to dość wygodna forma prezentacj zdjęć ślubnych dla znajomymch i rodziny. Wystarczy tylko dostęp do internetu i po zalogowaniu indywidualnym tylko znanym Państwu hasłem  można przeglądać  ślubne fotografie.


W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt, z chęcią odpowiem na wszelkie pytania.